KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4047086
nr 404 7086
Akvarell
signerad, Carlsholm, 36x62
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 3 april 2006
kl 16:15:00
200 kr
200 kr
250 kr
600 kr
600 kr